forex trading logo

UYDUNET İnternet PDF Yazdır E-posta

TÜRKSAT A.Ş'nin sahibi olduğu kablo tv şebekesi üzerinden verdiği internet hizmetinin adı Uydunet'tir. Bu hizmet 2007 yılı ve öncesinde kablonet veya kablo internet olarak isimlendirilmekteydi. Eski ismi ile kablonet veya kablo internet'e yeni ismi ile Uydunet'e kampanya kapsamında üye olmak için Uydunet Kampanyaları'nı inceleyebilirsiniz. İsterseniz canlı destek hattımız üzerinden müşteri temsilcilerimizden kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İsterseniz başvuru formunu doldurun, belirteceğiniz saatte Uydunet (kablonet-kablointernet) müşteri temsilcimiz sizi arasın ve geçerli tüm kampanyalar hakkında bilgi versin. Sonrasında sizin uygun gördüğünüz kampanya ile üye olun...


Sizde en uygun fiyatlı aynı zamanda performanslı telefon gerektirmeyen gerçek internet hizmeti Uydunet'e (kablonet-kablointernet) en avantajlı kampanya ile sahip olmak için tıklayınız.

 

Kısa Bilgi:

Türksat, yerli ve yabancı SD/HD kanallardan oluşan 110 dan fazla TV ve radyo kanalını, 1.150.000’i aşkın aboneye fiber optik kablo altyapısı üzerinden ulaştırmaktadır. Mevcut altyapıda 21 il merkezinde 2.700.000 abonelik kurulu kapasite bulunmaktadır. 2007 yılının sonundan 2009 yılı Haziran ayına kadar geçen sürede internet abone sayısını üç kat artmıştır. Türksat, 2008 yılında yaptığı yatırım, tesis ve kapasite yenilemesi ile birlikte, UYDUNET markası ile yüzbinlerce internet abonesine 20 Mbps’e varan hızlarda gerçek geniş bant internet hizmeti vermeye başlamıştır.


 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.