forex trading logo

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM? UYDUNET'E TELEDÜNYA'YA NASIL ABONE OLABİLİRİM?

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?


1.İnternet Sitemiz Üzerinden Sipariş Verme (EFT/Havale veya PTT kargo kapıda ödeme ile)

Siparişlerinizi web sayfamız üzerinden seçtiğiniz ürünü "alış-veriş sepeti" nize ekleyip adres bilgilerinizi girerek verebilirsiniz.

- İlgilendiğiniz ürünün resmi üzerine ya da ürünün ismi üzerine tıklayarak, ürünle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

- Ürünü satın almak istediğinizde ‘Sepete Ekle’ butonuna tıklayınız. Seçtiğiniz ürünün sepetinize eklendiğine dair bir bilgi mesajı alacaksınız. Satın almak istediğiniz ürünü ekranın sağ tarafında ‘ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ’ başlığı altında da görebilirsiniz.
-Alışverişinizi tamamlamak istediğinizde ‘ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ’ başlığı altındaki “Sepeti Göster” yazısına tıklayınız. Gelen ekranda sepetteki ürün miktarlarını kontrol ederek “Alışverişi Tamamla” yazısına tıklayınız. Bu aşamada eğer üye girişi yapmamışsanız sistem sizden üye girişi yapmanızı isteyecektir. 
-Eğer sitemize yeni üye olacaksanız lütfen müşteri ve fatura bilgilerinizi giriniz. 
-Lütfen kargo şirketini ve ödeme yöntemini (İş bankası hesabımıza EFT/Havale, Akbank hesabımıza EFT/Havale veya PTT kargo kapıda ödeme) seçiniz.

-EFT/Havale ile ödemeyi seçen müşterilerimiz için gelen ekranda hesap numaralarımız sunulacak ve sipariş verme işlemi tamamlanacaktır.


Sitemizden EFT-Havale yolu ile satın alacağınız tüm ürünler PTT Kargo ile tüm Türkiye'ye ücretsiz gönderilmektedir.EFT ve HAVALE'lerinizi tüm bankalardan İŞ BANKASI hesabımıza yapabilirsiniz

------------------------------------------------

------------------------------------------------

 


TELEDÜNYA’YA VE UYDUNET’E NASIL ABONE OLABİLİRİM?


Abonelik başvurusu yapmak veya bilgi almak için ofislerimize kadar yorulmayın....

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Antalya, Balıkesir,  Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde ikamet eden ve binalarında türksat kablo tv şebekesi bulunan müşterilerimiz üst menüde görülen ABONELİK sayfasındaki formu doldurarak Teledünya, Uydunet ve Sinema TV için abonelik ön başvurusu yapabilirler.

Başvurunuz sonrasında belirlediğiniz zaman aralığında isterseniz e-mail’le isterseniz telefonla size ulaşıp istekleriniz, alternatifleriniz, aylık ödeyeceğiniz miktar, kampanyalar, internet hızları, ücretsiz kurulum, ücretsiz aktivasyon, ücretsiz modem, ücretsiz set top box, conax modül vb. hakkında şahsınıza detaylı bilgilendirme yapılarak sizin için en ekonomik en uygun üyelik birlikte belirlenecek ve onayladığınız tipteki abonelik için başvurunuz işleme konacaktır.

İnternet ortamında sunulan bu form, talebiniz hakkında ön bilgi almak için hazırlanmış olup herhangi bir yükümlülüğü yoktur.

Acele edin.....kampanyalar-stoklar bitmeden size en uygun tarifeyi belirleyelim, TÜRKSAT A.Ş nin ekonomik, kaliteli ve güvenilir internet (UYDUNET) ve yüksek çözünürlüklü dijital kablo tv (TELEDÜNYA) hizmetlerinden  bir an önce yararlanmaya başlayın....belirleyeceğiniz tarihte teknik ekip gelip kurulumu gerçekleştirsin....

İnternet ortamında abonelik başvurusu yapmanız, telefonla-emaille bilgi istemeniz, teknik ekibin gelip kurulumu gerçekleştirmesi gibi tüm işlemler ücretsizdir.


NOT: SİTEMİZ ÜZERİNDEN SADECE BİNASINDA TÜRKSAT KABLO TV ŞEBEKESİ (TÜRKSAT KABLO TV KUTUSU) BULUNAN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ABONELİK BAŞVURUSU ALINMAKTADIR.

 

KARGO VE TESLİMAT BİLGİLERİ


-Mağaza merkezimiz Adanada'dır ve siparişleriniz Adana'dan kargoya verilecektir.

-PTT kargo ile gönderilecek ürünler için saat 15.00’den, yurtiçi kargo ile gönderilecek ürünler için saat 17.00’den önce tamamlanan siparişler aynı gün sonrasında tamamlanan siparişler ertesi gün (pazar günleri hariç) kargoya verilerek kargo takip numarası da e-mail adresinize gönderilmektedir.

-İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Samsun, Zonguldak, Mersin, Yalova, Denizli, Manisa ve Balıkesir illerine gönderilen ürünler 1-2 iş günü içinde teslim edilmektedir.  Tekirdağ, Edirne ve Erzurum illerine gönderilen ürünler ise 2-3 iş günü  içinde teslim edilmektedir.

PTT kargo, PTT kargo kapıda ödeme ve Yurtiçi Kargo cumartesi günleride teslimat yapmaktadır.


 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.