forex trading logo

UYDUNET ABONELİK

Uydunet, 2004 yılına kadar Türk Telekom (kablonet), 2004'den sonra Ulaştırma Bakanlığına bağlı Türksat Uydu Haberleşme ve Kablo TV İşletme A.Ş tarafından Kablo TV hizmeti üzerinden sunulan internet hizmetidir.

 

İnternet bağlantısı uydu alıcısı vb. üzerinden kurulmayıp coaxial kablo tv hattı ve fiber optik kablolardan gelir. Bu nedenlede uydunet kesintisiz hızlı internettir..

Eğer bulunduğunuz semtte mahallede kablo tv hattı bulunmuyorsa, Uydunet servisinden faydalanmak için ilgili TÜRKSAT il müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz.

 

Eğer Türksat A.Ş tarafından verilen modemler yerine kendiniz dışardan uydunet uyumlu modem temin edecekseniz mutlaka Docsis 2.0 desteği olmasına dikkat edin. Docsis 2.0 desteği olmayan modemleri almayın. Eğer 15 Mbps ve üzeri bir hızda uydunet abonesi olacaksanız Docsis 3.0 destekli modem alın.

Uydunet'in kullandığın kadar öde (kotalı) tarifelerine abone olduğunuzda kotanızı Online İşlemler bağlantısından hesap bilginizle giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

 

  • Uydunet, TÜRKSAT KabloTV şebekesi üzerinden bilgisayarınıza bağlanacak bir modem yoluyla telefon hattına ihtiyaç duymaksızın internete bağlanmanızı sağlayan bir sistemdir. Dolayısı ile sabit telefon ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.
  • KabloTV şebekeleri, bant genişliği ve iki yönlü iletişimde teknik üstünlüğü ile internet, veri ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıdır. Aynı koaksiyel kablo üzerinden hem HD yayın hem İnternet hemde Telefon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Oturduğunuz binada veya sitede Türksat Kablo TV şebekesi varsa hem şimdi sitemiz üzerinden Uydunet Abonelik Başvurunuzu online yapabilirsiniz.
  • İletişim bilgilerimizde verilen telefon mumaralarız üzerinden Türksat Hizmetleri Müşteri Temsilcimizle görüşerek Uydunet, Teledünya, Kablo TV ve Sinema TV hakkında detaylı bilgi alabilir ve telefonda anında üyelik başvuru yapabilirsiniz.
  • İmzalamanız gereken evraklar belirlenecek tarihte kurulumu yapacak teknik ekip tarafından evinize getirilmektedir.
  • Abonelik Başvuru Formumuza isim, soyisim ve telefon bilgilerinizi girin, müşteri temsilcilerimiz sizi en kısa zamanda arayacak ve öğrenmek istediğiniz tüm sorulara cevap verecektir.Uydunet Abonelik başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı izleyin.


Uydunet Başvuru


 

ONLINE SATIŞ


Tüm Ürünleri Listele


Kapsamlı Arama

FIRSAT ÜRÜNÜ


ALIŞ-VERİŞ SEPETİNİZ

VirtueMart
Alışveriş sepetiniz boş.

FIRSAT

KAMPANYALAR

İSMİNİZİ VE E-POSTA ADRESİNİZİ BIRAKIN, TELEDÜNYA ve UYDUNET KAMPANYALARINDAN ÖNCE SİZİN HABERİNİZ OLSUN !...
Kampanyalar
Teledünya Kampanyaları
Uydunet Kampanyaları
Kampanya duyuruları dışında e-posta gönderilmeyecektir...

Facebook Sayfamız

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.ComPowered_by kabloteknik.